Nový Mass Effect 5 od BioWare již v přípravě

Velice populárni RPG střílečka Mass Effect, která je srdcovkou mnohých skalních hráčů, se podle všeho dočká svého dalšího pokračování. Dlouho se o novém dílu hry mluvilo a když už se nám zdálo, že se jedná o pouhé sliby, BioWare ohlásilo, že na novém dílu se již pracuje. Název Mass Effect 5 samozřejmě není oficiální, takže na oficiální jméno si ještě budeme muset počkat.

O vydání nového dílu se spekulovalo už dlouhou dobu. EA potvrdilo, že na novém projektu bude pracovat Mike Gamble, který se podílel téměř na všech dílech populární franšízy a ve studiu se pohybuje od roku 2009. Nový díl by měl proto být v dobrých rukou.

BioWare si s fanoušky co se týče dalšího pokračování v posledních měsících dost zahrával. Nejprve se Mike Darrah, hlavní producent BioWare, pro Polygon nechal slyšet, že s Mass Effectem studio ještě neskončilo a následně generální ředitel BioWare Casey Hudson tweetoval obrázky z originální trilogie a napsal, že pro Mass Effect mají ještě mnoho nápadů.

Kdy a v jaké podobě nový Mass Effect uvidíme je zatím záhadou. Těšit nás ale může fakt, že na novém dílu se již začalo dělat a nás tak čeká další pokračovaní příběhů slavného Commandera Sheparda.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *