Trailer Star Wars Battlefront II – The Rise of Skywalker představil nový obsah

Star Wars mánie je v plném proudu a s nástupem nového filmu Star Wars: The Rise of Skywalker, mnoho herních titulů přizpůsobuje herní prostředí populárnímu trháku. Začal s tím Fortnite, který přidal nové modely postav, světelné meče a další vychytávky, které pozměnily herní prostředí a naladily tu správnou Star Wars atmosféru.

A co na to populární akční hra  Star Wars Battlefront II od EA? Podívejte se sami.

A na co se tedy hráči mohou těšit?

  • Do hry přibude kompletně nová jungle mapa, která se objeví i v novém filmu. Mapa bude dostupná pro všechny módy, takže si ji užijete jak v multiplayer verzích Galactic assault, Capital supremacy tak i v Co-opu.
  • S novým updatem nás čekají i nové skiny pro Rey, Finna a Kylo Rena, které budou dostupné ve hře od 17.12. Skiny budou korespondovat s novým vzhledem postav z Rise of the Skywalker.
  • Ze support class se ve hře objeví za rebely Jet trooper a za První řád Sith trooper, kteří tak doplní řady méně elitních charakterů.

Nový patch je dostupný od 17.12. 2019 kompletně bezplatně na všech platformách (PS4, Xbox ONE, PC). Update má kolem 5 GB, takže o obsah nouze určitě nebude. Jestli jste fanoušky nové filmové ságy, té se dočkáte již od 18.12. 2019 ve všech kinech.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *