Eternis Heroes – Malé mobilní RPG od českých tvůrců

Eternis Heroes, mobilní turn-based roguelike hra s RPG prvky za kterou stojí české herní studio SMARTcreative, vás vezme na výpravu do fantasy světa Eternis. Jako královský rytíř se vydáte na cestu přes lesy a pouště abyste pekelnému pánu připomněli kde je jeho místo. S největší pravděpodobností se vám to ale na první pokus nepovede, protože nebudete dostatečně vybaveni. Jak se tedy na výpravu lépe připravit?

Postup mezi výpravami

Na výpravách potkáte nejen spoustu nepřátel, pastí, obchodníků a truhel, ale i diamanty, které, na rozdíl od ostatních předmětů, po ukončení výpravy nezmizí. Pokud jich nasbíráte dostatek, můžete je potom v obchodě vyměnit za předměty které vám pomůžou dokončit váš úkol. Kromě předmětů můžete také najmou nové hrdiny s unikátními schopnostmi.

Eternis Heroes - Gameplay

Dohráno. Co dál?

Dorazili jste do pekel a porazili Astarotha, ale hra nekončí. Čekají na vás další tři obtížnosti, vhodné pro zkušené hráče, které kromě výzvy poskytují i vyšší bodové ohodnocení. Skóre pak můžete porovnávat s ostatními hráči a bojovat o místo na trůně v hlavním menu nebo se stát nejlepším hráčem vašeho oblíbeného hrdiny. Při průchodu hrou můžete také získat achievementy, za které budete odměněni herní měnou – diamanty.

Pokud vás Eternis Heroes zaujalo, můžete hru najít na Google Play nebo sledovat vývoj a updaty na Instagramu.

Stahujte Eternis Heroes na Google Play:

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *