Ubisoft oficálně potvrdil vydání nového Assassins Creed: Valhalla

Herní studio Ubisoft včera oficiálně potvrdilo vydání nového pokračování Assassins Creed, pod názvem Valhalla. Z bájného Řecka se tak přesuneme na sever Anglie, kterou kdysi obývali obávaní Vikingové. Ohlášení nového pokračování přišlo po dlouhém livestreamu Ubisoftu a Boss Logic, ve kterém ukázali obrázek, který bude reprezentovat nový díl.

V levé části obrázku je vidět nehostinnou severskou krajinu s veslicemi a v pravé části naopak pláně Anglie s hradem, pod kterým se odehrává bitva. Ve středu je zobrazena postava vikinga se znakem asasínů vyrytým na sekyře. Budeme tak moci podnikat nájezdy na anglické hrady a plenit okolní vesnice? Na odpovědi si asi budeme muset ještě chvíli počkat. Co ale víme jistě je, že se bude jednat o zatím největší open-world v sérii Assassins Creed. Když si vzpomeneme na velikost světa v předešlém díle Odyssey, tak máme zaděláno na dlouhé hodiny prozkoumávání.

Spekulace o díle orientovaném na severskou mytologii se tak potvrdili a fanoušci již netrpělivě čekají na další screenshoty a záběry ze světa Valhally. Ubisoft na vydání spolupracuje s dalšími 14 herními studii, co je o 4 více, než bylo potřeba na předešlý díl Odyssey. Informace o přibližném datu vydání si zatím Ubisoft nechává pro sebe ale vše pečlivě sledujeme a jestli se na téma Valhally objeví něco nového, budeme vás průběžně informovat.

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *