Steam summer sale je tady! Rozšiřte svou herní knihovnu o nové herní tituly!

Steam summer sale je zpět a vy tak máte možnost rozšířit svou herní knihovnu na Steamu o tituly, které jste ještě nehráli nebo vám jejich cena přišla až příliš vysoká. Níže najdete přehled toho nezajímavějšího, co nám tento rok  summer sale přinesl.

DOOM Eternal (-50 %) – (59,99 EUR) 29,99 EUR

Jestli hledáte pořádnou dávku krvavé akce a zabíjení monster, tak je DOOM Eternal pro vás ta správná volba. Vysoce hodnocená akční střílečka vás na pěkných pár hodin zabaví nyní s 50 % slevou.

Assassins Creed: Odyssey (-67 %) – (59,99 EUR) 19,79 EUR

Velká sleva se objevila i na nejnovější Assassins Creed. Díl Odyssey obsahuje množství zajímavého obsahu a mezi hráči je velice oblíbený. Vydejte se do antického Řecka a užijte si skvělou příběhovou adventúru od Ubisoftu.

Borderlands 3 (-50 %) – (59,99 EUR) 29,99 EUR

Slevě se nevyhnul ani nejnovější Borderlands od 2K Games. Borderlands 3 je akční a dynamická FPS střílečka, kterou si můžete zahrát sami nebo ve 4 v co-op módu. Hra je rovněž zajímavá i svými RPG prvky, jako body zkušeností nebo sbíraní itemů po zabití jiných hráčů.

Red Dead Redemption 2 (-20 %) – (59,99 EUR) 47,99 EUR

Kdo by neznal slavní westernovku od Rockstar Games, kteří mají na svědomí hit jako GTA 5. Skvělý příběh, nezaměnitelná atmosféra a spousta hodin zábavy, nyní s 20 % slevou.

Sekiro: Shadows die twice (-35 %) – (59,99 EUR) 38,99 EUR

A máme tady něco i pro hardcore hráče. Sekiro: Shadows die twice je akční RPG ve stylu Dark Souls, které vyniká skvělou grafikou ale hlavně svou náročností. Jestli vám tedy nevadí výzva, Sekiro je ta správná hra možná i na celé léto.

Grand Theft Auto 5 (-50 %) – (29,99 EUR) 14,99 EUR

GTA 5 je na trhu už velice dlouhou dobu a vůbec to nevypadá, že by někam odcházelo. Hra i po letech od svého vydání neustále baví obrovské množství hráčů. Hra obsahuje spoustu zajímavých módů včetně multiplayeru a taky unikátní kampaň, kterou rozhodně stojí za to projít.

Civilization VI (-75 %) – (59,99 EUR) 14,99 EUR

A v neposlední řade jsme objevili i něco pro milovníky strategii. Jedna z nejpopulárnějších tahových strategii Civilization VI je nyní až v 75 % slevě! Ke hře si také můžete dokoupit i DLC, které přináší jak nové mapy, tak i civilizace, za které si můžete zahrát.

A to je vše přátelé! Tedy alespoň z našeho výběru. Na Steam storu ovšem najdete ještě spoustu slev i na jiné tituly, které se do našeho seznamu nedostali. Tak hodně štěstí při výběru!

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *