It’s about time! Přichází úplně nový Crash Bandicoot!

It’s about time. Tak se jmenuje úplně nové pokračování vynikající série Crash Bandicoot. Po megaúspěšném remasteru všech tří předchozích dílů, a také samostatné závodní hře Crash Team Racing, se bandikut Crash a jeho sestra Coco opět vrací v již čtvrtém dílu. Podle nového traileru to vypadá tak, že studio Activision si připravilo pro slavnou skákačku řadu zajímavých vylepšení.

Fanoušci série by se tak podle všeho měli dočkat vylepšeného grafického zpracování a samozřejmě řady nových světů a levelů, které budou moci za hlavní postavy navštívit. Novinkou bude i samotné přecházení levelů. S Crashem se budete moci spouštět po liánách, šplhat po laně, nebo jezdit na zbrusu novém vodním skútru. Objeví se i nová tajemná Umba-karma, která bude dávat hlavním postavám úplně nové schopnosti, bez kterých nebude možné level projít. Těmito schopnostmi jsou například zastavení času, nebo možnost chodit po stěnách. Samozřejmě nezapomínáme na nové typy nepřátel rozmístěné v jednotlivých levelech, množství nových překážek a nástrah, a také finálních bossů. Vaším hlavním nepřítelem ale nadále podle očekávání zůstáva Dr. Neo Cortex. Nedávno se na YouTube objevilo i krátké video ze samotného DEMO gameplay, na které se můžete podívat zde:

Nový díl by měl být podle vývojářů dostupný od 2. října 2020 jak na PS4, tak XBOX One. Rok 2020 je ale dost turbulentní a proto je možné, že se bude datum vydání ještě posouvat. Doufáme ale, že se tak nestane. Již nyní si můžete nového Crashe předobjednat téměř ve všech herních obchodech, kde k samotné hře získáte také skiny jak pro Crashe, tak pro Coco ve stylu 80 let.

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *