Crash Bandicoot Mobile? Kdy se dočkáme?

Před několika dny se na Google Play Store objevilo malé překvapení, které potvrdilo předem avizované internetové leaky. Crash Bandicoot Mobile od herního studia King, které má na svědomí i populární Candy Crush, se objevil na Google Play. Populární liška Crash, hlavní postava asi nejznámější skákačky všech dob, se tak celkem jistě již brzy objeví možná i ve vašem telefonu. Sice byla aplikace live jen krátký čas, některým hráčům se ji podařilo stáhnout a nového Crashe vyzkoušet. A je to rozhodně něco, co jsme nečekali.

 

Nový Crash nakonec není klasická skákačka ale má podobu příběhového endless runu. Hra se tak bude dost podobat známému titulu Subway Surfer ale bude také doplněna příběhem, ve kterém opět vystupuje Dr. NEO Cortex, který se chystá zničit mutiverse. Ve hře byla zachována i možnost roztočení Crashe jako útoku, což je také příjemným zpestřením módu. Dále je nám umožněno sbírat suroviny, za které v obchodu Crashovi sestry Coco, budeme moci koupit různá vylepšení, zbraně nebo lasery. Ve hře se taky objeví známí záporáci jako Dingodille, Nitrus Brio, Scorporilla a Mutagen Ant.

Hra už je oficiálně  zveřejněna v Google Play Store na následujícím odkaze, ale není možné si ji stáhnout z důvodu nekompatibility se zařízením. Samozřejmě jsme se do storu pokoušeli dostat z různých Android zařízení ale bez úspěchu. Vypadá to tedy, že hra sice již vyšla ale jen v určitých regionech a nebo je zatím jenom testována. Pozitivní informací ale zůstává, že nového Crashe bychom si mohli zahrát už co nevidět v nové mobilní verzi.

 

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *