Call of Duty: Mobile odstraní zombie mód a přidá nový obsah

Call of Duty a jejich zombies mód jsou už dlouhou dobu klasikou v herním průmyslu. Tenhle mód se začal objevovat ve hrách od společnosti Activision už velice dávno a vždy slavil obrovský úspěch. Bohužel pro hráče se ale mód z mobilní pecky Call of Duty: Mobile vytratí. Oficiálně by měl přestat být dostupný 25.3.

Důvodem pro odstranění módu byla podle slov vývojářů nedostatečná kvalita jeho zpracování: „Vždy jsme se zmiňovali, že bude omezen, ale bez explicitního data ukončení. Chtěli jsme vidět recepci, vidět zpětnou vazbu a zjistit, jak můžeme potenciálně formovat režim pro budoucnost. Režim však nedosáhl úrovně kvality, kterou chceme,“ napsali vývojáři v jednom ze svých příspěvků na Redditu.

Skutečnost, že režim bude stažen ale ještě nutně neznamená, že se nevrátí. Vývojáři potvrdili, že jestli se zlepší kvalita zpracování módu, je možnost jeho návratu. Nemusíte být ale zklamáni, protože v mobilní verzi Call of Duty je pořád co dělat i bez zombie módu. Hra již obsahuje battle pass s novými zbraněmi, postavu Soapa z Call of Duty 4: Modern Warfare a rovněž novou mapu s názvem Cage, která slibuje více akce pro odvážnější typ hráčů.

Zdroj: IGN

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *