Stáhněte si zdarma pozadí „The Last of Us Part 2“ pro PS4 menu

Fanoušci po celém světe se již netrpělivě těší na příchod druhého dílů exkluzivity pro PS4, The Last of Us Part 2, která je jednou z nejočekávanějších her letošního roku. Fanoušky včera potěšil nový development update sdílený vývojáři na PS4 blogu, kde informovali o přechodu do poslední fáze vývoje druhého titulu:

„We are thrilled to say that we’ve entered the final stretch of production and are putting the finishing touches on The Last of Us Part II as you read this,“ napsali včera vývojáři z Naughty Dog.

Dále dodali, že si uvědomují prodloužení vývoje o několik měsíců a pracují na tom, aby se hra co nejrychleji dostala do rukou nás hráčů:

„The end of development puts us one very large step closer to launch. We know all of you have been so patient over the last few years, so it’s been thrilling to see our game taking on its final shape and knowing that means it will be in your hands soon.“

Aby fanouškům zpříjemnili čekání na 29. květen, kdy byl stanoven oficiální datum vydání, zpřístupnili nové dynamické pozadí pro všechny majitele herních konzolí PS4 a to celkem zadarmo. A musíme uznat, že se jim teda opravdu hodně povedlo. Níže sdílíme návod na to, jak si nové pozadí stáhnout přímo z vašeho PS4 store. Nic složitého. Stačí uplatnit kód z tweetu níže a máte vystaráno.

Původní datum vydání druhého dílu The Last of Us bylo naplánováno na 21. února. Přesun data vydání na 29. května, způsobilo menší vlnu zklamání v hráčské komunitě. Ale na druhou stranu, na dobré se oplatí čekat a my věříme, že hra bude minimálně tak úspěšná jako první díl.

Zdroj: Ladbible

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *