Shrnutí nového updatu pro Call of Duty: MW a Warzone

Nový update pro Call of Duty MW a Warzone je již live jak pro PS4 a Xbox One, tak i pro PC. Update obsahuje kolem 15 GB, což je opravdu slušná porce místa na HDD a jestli máte pomalejší internet, doporučujeme si update dát stahovat co nejdříve. Nenechte se ale oklamat! Jestli hrajete na PS4 nebo Xboxu, po stažení prvních cca 10 GB se vám hra sice zapne, ale hned poté co zvolíte herní mód Multiplayer budete přesměrováni na instalaci datapacku, která spustí stahování dalšího updatu, který činí dalších 18 GB. Mód Warzone ale bude dostupný, takže si můžete alespoň zpříjemnit čekání na Multiplayer.

Teď se ale pojďme podívat na shrnutí toho nejdůležitějšího, co si pro nás vývojáři připravili:

Nové LMG KM9 Bruen

Gunsmith customs – Vaši oblíbenou zbraň si budete moci nyní vyskládat formou attachmentů z různých blueprintů získaných z předešlých battle pasů.

Most Wanted Contract – Dobrovolně si necháte vypsat odměnu na vaší hlavu, kterou vidí všechny squady zapojené do boje. Jestli s bounty přežijete 5 minut, dostanete team revive, a můžete tak svůj squad znovu oživit bez nutnosti sbíraní peněz  a návštěvy obchodu.

Plunder rank – Vaše skóre po dohrání módu plunder se bude hodnotit pomocí mince (bronzová, stříbrná, zlatá, platinová, atd.). Jestli dosáhnete 3,5 milionu dolarů, dostanete speciální rank, který dosud nebyl zveřejněn.

Tajemné Red Access Card – Ve zlatých bednách ve Warzone se objevuje tzv. Red Access Card. Ještě přesně nevíme co odemyká nebo na co slouží a zatím nejsou zveřejněny ani žádné oficiální informace od vývojářů. O zdánlivém easter eggu budeme ještě dále informovat v samostatném článku, hned jak budeme mít konkrétnější informace.

Změny Gas Circle – Kruhy zóny by se měli pravděpodobně zmenšovat o něco více a Gas circle postupovat pomaleji.

Armor Satchel – Item, který získáte jak z beden, tak i za splnění scavenger contractu, ze kterého už nebude padat Gas mask. Item slouží na to aby jste  namísto 5 armor plátů, mohli nosit až 8, což vám dá výhodu při dlouhých soubojích.

Návrat trucku Bertha do solo módu – Nezničitelný truck se vrací, avšak s nižší maximální rychlostí, akcelerací a horším zatáčením.

Nové módy v MW multiplayer a bug fixes jak v MW tak Warzone.

Jestli vás zajímá detailnější rozpis celých patch notes, na následujícím linku oficiálního webu web, najdete tam všechny podrobné informace.

Zdroj: Activision

 

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *