Spoustu nového obsahu pro Apex Legends představeno na festivalu EA Play

Respawn Entertainment představil na festivalu EA Play, který se konal před samotným startem E3, mnoho novinek ohledně Battle Royale hry Apex Legends. Odhalil více informací o očekávaném Legendary Hunt eventu, představil své plány a připravované novinky pro druhou sezónu.  Největší novinkou je bezesporu představení nového hratelného charakteru (Watson), přidání nových módů a přidání nové zbraně.

Apex Legends Season 2: Battle Charge

Nová sezóna Apex Legends má název Battle Charge a dočkáme se jí již 2. července. Oproti první sezóně se dočkáme mnoha změn, vývojáři z Respawn Entertainment a EA vzali v potaz zpětnou vazbu od hráčů, kde převažovaly negativní ohlasy na Battle Pass z první sezóny. V Season 2: Battle Charge se dočkáme nového ranked módu, který hráče za postup bude odměňovat odznaky. Nově budou k dispozici i upravené weekly a daily challenge, které vás nyní budou odměňovat za to jak hrajete, a ne za to kolik u hry trávíte času. Dle vývojářů by v novém Battle Passu mělo být jednoduší (časově méně náročné) dosáhnout levelu 100. Do Battle Passu budou také přidány další tři Legendary skiny a další odměny.

Wattson – Static Defender

Natalie „Wattson“ Paquette je novou support hrdinkou ve světě Apex Legends. Jejím zaměřením je práce s elektřinou a od toho se i odvíjí všechny její schopnosti. Její hlavní taktickou schopností je stavba elektrických plotů, které budou nepřátelům způsobovat poškození a zpomalí je. Ultimátní schopnost hrdinky Wattson je Interception Pylon, který ničí nepřátelské granáty a opravuje štíty sobě a svým spoluhráčům.

Nová zbraň pro druhou sezónu a další změny

Novou zbraní v druhé sezóně bude L-Star, kterou fanoušci studia Respawn mohou znát ze hry Titanfall 2. Bude se jednat o poměrně silné SMG, které zvládne rozbíjet i dveře a jiné struktury. Problém nastává v dostupnosti této zbraně, bude ji možné získat pouze z care packages dropů a munice do zbraně se nebude nacházet na mapě.

Další novinkou je Apex Elite Queue, která umožní TOP 5 nejlepším z každé hry účastnit se speciálního queue, kde budou přítomni pouze hráči s podobným skillem. Pokud se v Apex Elite Queue neumístíte mezi TOP 5 nejlepšími, spadnete opět do „normální“ queue. Vývojáři také zmínili, že během druhé sezóny by měla mapa zaznamenat jisté změny, tak jako to známe například z konkurenční Battle Royale hry Fortnite. Bohužel vývojáři neprozradili o jaké změny by se mělo jednat.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *