Přidejte si všechny své hry na Steam díky SteamGrindDB

V posledních dnech se mohlo zdát, že herní platforma Steam začíná mít nového konkurenta v podobě Epic Games. Na Epic Games store začaly vycházet zajímavé exkluzivity, které nutí hráče stahovat jejich launcher. Na Steamu samozřejmě existoval způsob jak přidat do své knihovny i hry z jiných platforem, ale byl to zdlouhavý proces, který vyžadoval přidávání her po jedné, což se samozřejmě nikomu moc nechtělo.

Řešení tohoto problému nabízí nový software SteamGrindDB, který provede scan vašeho počítače a lokalizuje všechny nainstalované hry. Ať už máte hru na Epic Games store, EA Origin, Battle.net nebo GOG, SteamGrind je najde a přesune do vaší Steam knihovny. Všechny hry pak můžete spouštět přes Steam bez nutnosti zapínat ostatní launchery. Dostupné pro hry z jiných launchrů zůstanou taky Steam funkce jako Big Picture, Steam overlay a In-home Streaming.

Samozřejmě se dá očekávat, že Epic a ostatní společnosti na tuto novinku odpoví. Steam je ovšem stále ve výhodě, protože se na trhu vyskytuje mnohem déle a poskytuje mnohem více funkcí než novější launchery.

Jestli se vám tedy nechce zapínat jiný launcher pokaždé, když si chcete zahrát hru na jiné platformě, máte teď jedinečnou šanci si herní život trochu ulehčit. Link na stáhnutí nového softwaru naleznete zde.

 

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *