Gwent pro mobilní zařízení vyjde již v říjnu!

Známá karetní hra Gwent, která výrazně obohatila jedno z nejslavnějších RPG všech dob The Witcher 3: Wild Hunt, přichází na mobilní zařízení. Je tomu už půl roku, co vývojáři ohlásili, že Gwent přijde na mobilní zařízení a po dlouhém čekání je to tady. Na App Store se totiž objevil datum vydání 29. října. Smůlu ale mají uživatelé operačního systému Android, protože verze pro tenhle operační systém vyjde až příští rok s ještě nespecifikovaným datem.

Varování vývojářů o možném protažení doby vývoje mobilní verze jsme sice zaregistrovali, nečekali jsme ale, že to bude trvat až tak dlouho. Problémem je podle všeho platforma GOG Galaxy, která s vytvořením mobilní verze vůbec nepočítala.

To, jak bude hra vypadat zatím nevíme. Na App Store se sice objevilo pár obrázků, ty nám toho ale moc nenapovídají. Na oficiální ukázky si tak asi budeme muset ještě nějaký ten den počkat.

Boris
Boris "Frost" Schubert
Boris
Redaktor
Redaktor SurvivalZone.cz specializující se na oblast managementu a marketingu. Věnuje se copywritingu, sportu a je velký fanoušek herní trilogie The Witcher.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *