První sezóna Apex Legends: nový hrdina a battle pass

Střílet dneska už umí skoro každý, takže co vás oddělí od Apex Legends plebsu? Skin! A skin vám Wild Frontier Battle Pass nadělí. A ne jenom jeden. A ne jenom skin. Čekají na vás banner framy, XP boosty a další loot. A o tom to nakonec celé je.

Celé vás to bude stát jenom 950 Apex Coinů a hned po zakoupení dostanete tři legendární skiny na Mirage, Lifeline a Wraith. Další loot vám bude dávkován postupně s každou získanou úrovní Battle Passu, kterých je přes sto, a cena prvního Battle Passu se vám vrátí po dosažení úrovně 97!

Wild frontier Battle Pass je oproti svým plánovaným následníkům umírněný. Nebude po vás chtít žádné nesmyslně obtížné úkoly. Stačí jen hrát. Respawn zastává názor, že hru si nejlépe užijete, když budete hrát všechny hrdiny, nebo alespoň větší půlku, a proto je Battle Pass nastavený tak, že budete odměněni více a lépe, pokud budete hrát více hrdinů. A lépe.

Už víte, že počet hrdinů je přímo úměrný zábavě. Taky můžete předpokládat, že Respawn chce z Apex Legends vyždímat co nejvíc zábavy, a tak je jen logické, že představili i nového hrdinu. Octavio “Octane” Silva je závislý. Závislý na výhře, takže neváhá zmáčknout Q a obětovat část svých hit pointů za dočasně zvýšenou rychlost. Pokud tento hazard s vlastním životem přežije, jeho pasivní schopnost nakopne regeneraci HP a rychle ho vrátí do hry. Jeho esem v rukávu je Launch Pad, který může použít jak on, tak jeho spoluhráči. Nicméně asi ho neschovává v rukávu.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *