RUST: The Bandit Town Update

Pravidelný měsíční update nás tentokrát zavede do města banditů, které nám nabídne mnoho interakcí s NPC. V The Bandit Town najdeme kromě ozbrojených banditů také obchodníky, nebo obsluhu kasína. Do hry byly přidány motorové čluny, nový luk a byl vylepšen systém farmaření.

Město banditů

Při objevování ostrova můžete narazit na nový Swamp biom s mlhou, ve kterém najdete i Bandit Town. Ve městě můžete najít několik dřevěných chatrčí, ve kterých prodávají NPC nejrůznější zboží. Město je střeženo těžce ozbrojenými bandity, kteří nejsou agresivní.  Součástí města je také malé kasíno s Big Wheel (Velké Kolo) mini-hrou, kde můžete utratit svůj těžce nasbíraný Scrap.

Obchody

Ve městě se nachází několik obchodů. Můžete zde nakoupit zbraně, které nejdou vycraftit, nebo prodat své věci za Scrap.

Kasíno

Konečně se ve hře nachází místo, kde můžete prohrát všechny vaše Scrapy. Je to velmi jednoduché, v druhém patře kasína se nachází mini-hra Big Wheel. Kolo se roztáčí každých 45 sekund a vy můžete vsadit své Scrapy na některé z čísel 1, 3, 5, 10 a 20. Výše vaší výhry se odvíjí od toho, na jak vysoké číslo jste vsadili. Vývojáři také naznačili, že by se nemuselo jednat o poslední mini-hru v RUSTu a že by do budoucna mohly přibýt i PvP hry typu Poker.

Motorové čluny RHIB

RHIB je nový obrněný motorový člun, který je velmi vzácný oproti běžným lodím. Můžete jej nalézt na pobřeží. Pozor, na serverech 4K se bude spawnovat pouze 6 člunů RHIB!

Compound Bow

Compound Bow je  na první pohled velmi podobný běžnému luku. Lze jej vycraftit ze základního blueprintu a má speciální mechanismus natahování (pomocí pravého tlačítka), kterým zvyšujete jak poškození vystřeleného šípu tak i dolet. Při plném natažení způsobí Compound Bow dvakrát větší poškození než běžný luk.

Mimo hlavní updaty v podobě Bandit Town a nové zbraně byl ve hře vylepšen také systém týmů, který se setkal s velmi pozitivní reakcí. Nadále už neuvidíte své spoluhráče skrz zdi. Dalšího vylepšení se dočkalo farmaření, které bude mnohem jednoduší. U každé rostliny jsou nyní k dispozici podrobné statistiky v jaké je fázi růstu, kolik má vody a za jak dlouho ji můžete sklidit. Nadále už nebude potřeba odhadovat, kdy je nejlepší rostliny posbírat.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *