Dota 2: The Outlanders update

Po měsících čekání, kdy byli někteří hrdinové z Dota 2 nevybalancovaní, se hráči konečně dočkali nového updatu s názvem The Outlanders. Tento update byl oznámen již na The International 9 krátkým videem o nových hrdinech, to však nikdo netušil, jak velké změny do hry update The Outlanders přinese. Kromě dvou nových hrdinů Void Spirita a Snapfire bylo do hry přidáno neuvěřitelných 62 neutrálních itemů, které můžete získat z neutrálů. Dále byly ze hry odebrány postranní obchody a nahrazeny Outposty. Zásadních změn se dočkali u kurýři, nyní má každý hráč vlastního a již se nemusí kupovat. Součástí updatu je také částečná změna mapy a vybalancování většiny hrdinů a itemů. Nově je možné také dosáhnout levelu 30, který odemkne všechny talenty.

Void Spirit

Prvním z nově přidaných hrdinů je Void Spirit, který se profiluje jako mobilní carry s útokem na blízko. Primárním statem Void Spirita je inteligence.

Jeho první schopností je Aether Remnant, Void Spirit vyšle svůj klon, který vysílá paprsek určitým směr, pokud do paprsku vstoupí nepřátelský hrdina, dostane krátký taunt a poškození. Doba trvání remnanta je 20 sekund.

Schopnost Dissimilate schová Void Spirita a vytvoří několik portálů, vy si pak můžete vybrat z kterého portálu vystoupíte, vystoupení z portálu zároveň způsobí plošné poškození.

Resonant Pulse vyšle puls, který do 500 jednotek způsobí nepřátelským jednotkám poškození a Void Spirit získá štít, který absorbuje fyzické poškození. Čím více nepřátelských hrdinů Resonant Pulsem trefíte tím více poškození absorbuje váš štít.

Ultimátní schopnost Void Spirita je Astral Step, ten má dva charge, které se dobíjí za 25/20/15 sekund. Směrem kterým Astral Step použit Void Spirit chargne a vše co mu stojí v cestě dostane zpomalení na 1.25 sekund a následně i poškození.

Snapfire

Snapfire je support na dálku s chargem, ale díky svým agresivním schopnostem bude určitě hraná i jako carry nebo offlane. Primárním statem Snapfire je síla.

První schopností je Scatterblast, Snapfire vystřelí ze své pistole určitým směrem a udělí masivní poškození a zpomalí nepřátele o 100 %.

Schopností Firesnap Cookie může Snapfire nakrmit buď svého draka nebo ostatní spoluhráče. Ihned po nakrmení hrdina nebo drak skočí malou vzdálenost a zastunují a poškodí všechny v místě dopadu.

Schopností Lil‘ Shredder Snapfire vystřelí rychle za sebou šest střel, každá střela pak zpomaluje rychlost útoků trefenému cíli až o 35.

Ultimátní schopnost Snapfire je Mortimer Kisses, rychle za sebou vystřelí na střední vzdálenost 16 glóbů, které dávají damage při dopadu a ještě vytváří ohnivé skvrny, které zpomalují nepřátelé a dávají průběžně poškození.

Outposty

Outpost je nový typ neutrální budovy, na mapě najdeme hned dva outposty na místech kde dříve stály postranní obchody. Oba outposty se aktivují v desáté minutě hry a je možné je konvertovat na svoji stranu. Konvertovat outpost lze pravým kliknutím na něj, doba zkonvertování outpostu na vaši stranu je 6 sekund. Po konverzi prvního outpostu dostane celý váš tým XP, následně každých 5 minut získá XP ten tým, který má obsazený outpost. Dále tým který má v držení outpost získá truesight v okruhu 500 jednotek od outpostu. Na outpost se lze také teleportovat podobně jako na ostatní věže s tím rozdílem, že teleportování trvá 6 sekund.

Neutrální itemy

Velkou změnou ve hře jsou nové unikátní itemy, které lze s trochou štěstí získat z neutrálů. Neutrálních itemů je aktuálně 62 a jsou rozděleny do 5 kategorií dle jejich dostupnosti a síly. Itemy z první kategorie lze získat od 5 do 15 minut ze všech neutrálů, šance na získání je u každé kategorie 10 % u prvního itemu pro váš tým, u druhého itemu je šance už jen 5 % a u třetího 2,5 %. Každých deset minut se kategorie itemu zvýší s vyjímkou páté kategorie, ta je k dispozici až po 70 minutách hry a itemy v ní rozhodně stojí za to. Mezi neutrálními itemy jsou i itemy, které byly již dříve vyřazeny ze hry (POOR MAN’S SHIELD, IRON TALON, RING OF AQUILA).

Pokud se o novém update The Outlanders chcete dozvědět podrobnější detaily, můžete navštívit stránky dota2.com/outlanders kde jsou všechny změny detailně popsány.

Richard
Richard "Daxic" Andrýsek
Richard
Admin
Zakladatel internetového magazínu SurvivalZone.cz a dalších online projektů (SMARTcreative.cz, GamesDev.cz , atd.). Stará se o chod redakce, plánuje směřování projektu, sem tam napíše článek nebo novinku a stará se o bezproblémový chod magazínu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *